KONST / Litografier / Färglitografi 13027009
nr 1302 7009
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 226/290. Motivet: 37x50 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:47:25
100 kr
150 kr
400 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist